משלוחים חינם לנקודות חלוקה!

טפטים למשרדים 

 

רבים מבלים שעות רבות במהלך יומם במשרד שלהם. אם יש לכם משרד, אתם ודאי יודעים כמה חשיבות יש לנראות המשרד בקרב הלקוחות. אם המראה של המשרד שלכם מיושן, מתקלף או במילים אחרות לא מושך, טפטים למשרדים הוא הפתרון עבורכם. 

דוגמא לטפטים למשרדים

הקדמה 

זה לא סוד, שמלבד השפעת הנראות על לקוחות המשרד, לנראות המשרד השפעה נרחבת גם על העובדים בה. עבודה ממושכת במשרד שאינו נעים לעין, מורידה את המוטיבציה של העובדים ומובילה למצב רוח ירוד. 

כיום, ישנן מספר דרכים אשר יכולים לסייע לשדרג את מראה המשרד, לחדש, לעצב ולשנות את האווירה, היא שימוש בטפטים למשרד. 

יתרונות טפטים למשרדים 

לשימוש בטפטים למשרדים לחידוש המראה של המשרד ועיצובו מחדש יתרונות רבים, להלן כמה מהם: 

  • רושם ראשוני – לקוחות המשרד מקבלים את הרושם הראשוני עליכם ועל עבודתכם באמצעות הסתכלות על המשרד שלכם. המשרד שלכם וקירותיו, הם הפנים שלכם, והם הדברים הראשונים אותם הלקוחות רואים וחווים מכם. שדרוג המשרד באמצעות טפטים למשרדים תסייע ליצור רושם ראשוני חיובי בקרב הלקוחות שלכם, ומכאן שאף יכולה לסייע להגדלת ההכנסות והרווחים של המשרד. 
  • אווירה כללית – כאמור, עבודה ממושכת במשרד שאינו נראה טוב, משפיע רבות על המוטיבציה של העובדים בו, וכן על האווירה הכללית במשרד. שדרוג המשרד באמצעות טפטים למשרדים תסיע לשפר את עבודתם של העובדים, את מצב רוחם, ומכאן שאת תפוקת עבודתם ואת האווירה הכללית של המשרד. יש לציין, כי הדבר ישפיע רבות אף על הלקוחות שיקבלו שירות טוב יותר ואווירה חיובית יותר. 

סוגי טפטים למשרדים 

כיום ניתן למצוא אין סוף אפשרויות של סוגי טפטים למשרדים. בשוק, קיים מגוון רחב של גדלים, דוגמאות, צבעים וסגנונות, ואף מרקמים של טפטים בצורת בריקים למשרדים. באמצעות בחירה נכונה של טפטים למשרד, תוכלו ליצור את האווירה המבוקשת ולהתאימה להווי של המשרד ושל השירות הניתן בו. 

כמו כן, תוכלו להתאים את הצבעים של הטפט לריהוט הקיים במשרד, או לבחור בצבע הלוגו של המשרד. 

לאלו אשר מעוניינים לקחת את השימוש בטפטים למשרד צעד אחד קדימה, ניתן לבחור בטפטים למשרדים בעיצוב אישי, כך שיתאים באופן מלא לטעמכם האישי. בנוסף, תוכלו לעצב טפט למשרד עליו לוגו המשרד בגדלים שונים, דבר אשר ירים רבות את הרושם אודות המשרד שלכם ואודותיכם.

טפטים למשרדים – ממה עשויים

טפטים עשויים חומרים שונים, לרבות בד או נייר, ומורכבים משתי שכבות. האחת, שכבה עשויה בד או נייר, השנייה, שכבה מעוצבת. כמו כן, ישנם טפטים עם שכת לימינציה אשר מסייעים לשמור על הטפט לאורך זמן, וכן מאפשרים ניקיון מהיר וקל.  

עלויות טפטים למשרד 

על מנת לשדרג משרד, באופן ראוי והולם, נדרשת לא פעם הוצאה כספית נרחבת. החלפת ריהוט, צביעת קירות, הכנסת אלמנטים ועוד. בשל כך, רבים בוחרים לוותר על שדרוג מראה המשרד ודוחים זאת במשך זמן רב. 

באמצעות שימוש בטפטים למשרד תוכלו ליהנות משינוי מראה המשרד באופן דרמטי ומהיר, ללא הוצאות כספיות נרחבות. כמו כן, תוכלו במרוצת השנים, לשדרג שנית את משרדכם בהתאם לאופנה המתחדשת, באמצעות החלפת הטפטים, שוב, ללא הוצאות כספיות גבוהות. 

על קצה המזלג – טפטים למשרדים 

אם אתם בעלי משרד, ודאי חשבתם לא פעם על שדרוג המראה שלו, אך החלטתם לוותר בשל הזמן הנדרש והעלויות הכספיות הגבוהות. באמצעות השימוש בטפטים למשרד ניתן לשנות את מראה המשרד, בעלויות נמוכות. שדרוג מראה המשרד משפיע רבות על הרושם הראשוני של לקוחות המשרד, וכן על המוטיבציה של העובדים והאווירה הכללית במשרד. את הטפטים ניתן לבחור בכל גודל, סגנון, דוגמא, מרקם או צבע שתרצו, ואף לבחור בטפט בעיצוב אישי, כך שתוכלו לקבל את המשרד עליו חלמתם, בקלות ובמהירות. 

תוכלו למצוא את כל המוצרים שלנו בדף הבית

שמחים שהגעתם עד לכאן

מרשמלו 🙂

 

נהנתם? שתפו!
Facebook
WhatsApp
רשתות חברתיוות
מאמרים פופולריים
השארו מעודכנים
רוצים לקבל מייל על מדבקות חדשות והנחות?

הזינו את המייל ונעדכן אתכם!

מאמרים דומים

מדבקות קיר למטבח

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נחשפים ליתרונות הגדולים שיש למדבקות קיר. על אף החשדנות הטבעית שהייתה מופגנת בהתחלה כלפי המדבקות הללו, כיום רבים מבינים שמדובר

מדבקות קיר לפינת אוכל

  פינת האוכל בבית לשנו היא מקום שלא תמיד זוכה לתשומת לב. בניגוד לסלון או לחדרים שבהם לכל אחד מאיתנו חשוב לשלב אלמנטים עיצוביים שונים,

מדבקות קיר לחדר מדרגות

  חדר מדרגות במקרים רבים הוא חלל שסובל מהזנחה מסוימת. ההזנחה הזו יכולה להתרחש בשל מגוון נסיבות, אולם העיקרית שבהן היא שלאף אחד אין באמת

מיתוג באמצעות מדבקות קיר

  אם עוד לא נתקלתם בטרנד של מדבקות קיר, אנחנו כאן כדי לספר לכם עליהן כמה דברים שאתם פשוט חייבים לדעת. המדבקות הללו יכולות להוות