משלוח חינם עד הבית בקנייה מעל 249 ₪

מדבקות קיר לאריחים 

 

אם אתם גרים בדירה שכורה, או שהדירה שלכם זקוקה לריענון ושינוי, מדבקות קיר לאריחים הן הפתרון המושלם עבורכם. מדבקות קיר לאריחים מאפשרות לשנות סגנון ועיצוב, להכניס צבע בקלות ובמהירות, ואם הדוגמא נמאסה, תמיד ניתן להסיר אותן ולהדביק חדשות במקומן. מדבקות קיר לאריחים – המדריך המלא. 

 

הקדמה 

מדבקות קיר לאריחים הן ללא ספק מוצר משנה חיים. אם אתם לקראת בחירת מדבקות קיר לאריחים, ישנן מספר פרמטרים אותם כדי לשקול, על מנת לעשות בחירה נכונה. 

מדבקות קיר לאריחים

איך לרכוש מדבקות קיר לאריחים 

תחילה, כאשר אנו מעוניינים לרכוש מדבקות קיר לאריחים, עלינו למדוד את גודל האריח באופן מדויק. בעת המדידה, עלינו לא להכליל את הרובה, שכן המדבקה מיועדת לאריח בלבד. 

שנית, רקע האריח. עלינו לבדוק מהו צבע האריח המקורי, ולהחליט האם ברצוננו שיראו את רקע האריח או לא. אם כן, עלינו לבחור במדבקת קיר לאריח בעלת רקע שקוף. באם ברצוננו להסתיר באופן מוחלט את האריח המקורי, כך שיראו רק את מדבקת הקיר לאריח, עלינו לבחור במדבקת קיר לאריח עם רקע אטום. 

סידור מדבקות קיר לאריחים 

בכל הנוגע לסידור המדבקות קיר על גבי האריחים, ניתן לסדר בכל אופן לפי טעמכם והעדפותיכם האישיות. תוכלו לסדר מדבקות רק על קיר אחד, לפזר באופן ספונטני את המדבקות קיר על גבי האריחים, לסדר באופן שיצור קבוצות אריחים שוות, או להדביק על כלל הקיר באופן אחיד ומעלה. 

בעת הסידור, חשבו כיצד מינון המדבקות קיר לא יעמיס ויעפיל על המראה, אך מנגד, חשבו כיצד מדבקות הקיר יצרו שינוי ושדרוג ויהיו בעלות נוכחות. 

איפה משתמשים במדבקות קיר לאריחים 

באופן כללי, מדבקות קיר לאריחים מתאימות לכל האריחים ברחבי הבית, לרבות במטבח הביתי, חדרי השירותים, האמבטיה. מדובר באזורים המרבים להתלכלך, וכן להיות חשופים ללחות, חום ואש, בשל כך ישנה חשיבות רבה לרכוש מדבקות קיר לאריחים עמידות בפני נזקים אלו. 

מדבקות קיר לאריחים – אין ספור אפשרויות עיצוב 

מדבקות קיר לאריחים הן ללא ספק פתרון עיצובי אולטימטיבי. באמצעות השימוש בהן ניתן לשדרג באופן עצמאי, ללא סיוע מאיש מקצוע, וללא השקעת זמן או כסף רב, כל חדר בו ישנם אריחים. מדבקות קיר לאריחים קיימים באין ספור סגנונות ודוגמאות, בכל גודל, סוג או צבע אותו תרצו. כך, תוכלו לקבל כל מראה אותו אתם מעוניינים להשיג ללא כל מאמץ. 

תוכלו ליצור דוגמאות באמצעות הדבקת האריחים ופריסתם בדוגמאות שונות, או ליצור קיר אחיד ומעוצב. 

עוד אפשרות העומדת בפניכם היא עיצוב מדבקות קיר לאריחים בעיצוב אישי. כך, תוכלו להשיג את מראה האריחים והחדר עליו תמיד חלמתם. 

סיכום – מדבקות קיר לאריחים 

אם אתם מעוניינים לשדרג ולעצב מחדש את מראה הדירה שלכם, מדבקות קיר לאריחים הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם. באמצעות השימוש בהן תוכלו להשיג כל מראה אותו תרצו, במינימום השקעת זמן, מאמץ או כסף. 

 

נהנתם? שתפו!
Facebook
WhatsApp
רשתות חברתיוות
מאמרים פופולריים
השארו מעודכנים
רוצים לקבל מייל על מדבקות חדשות והנחות?

הזינו את המייל ונעדכן אתכם!

מאמרים דומים

טפטים לארון 

  אם אתם מחפשים דרך מיוחדת ושונה לשדרג את מראה הארונות בבית, לרבות ארונות המטבח, חדרי הרחצה או חדרי הילדים, ולהעניק להם מראה רענן, שונה

טפטים לסלון  

  אם אתם גרים באותו הבית או הדירה שנים רבות, אתם ודאי מרגישים כי הבית זקוק לשינוי. רבים חושבים שעל מנת לשנות את הבית, יש

מדבקות קיר לאריחים 

  אם אתם גרים בדירה שכורה, או שהדירה שלכם זקוקה לריענון ושינוי, מדבקות קיר לאריחים הן הפתרון המושלם עבורכם. מדבקות קיר לאריחים מאפשרות לשנות סגנון

מדבקות קיר ניתנות להסרה

נמאס לכם ממדבקת הקיר הישנה? מעוניינים לעצב את הבית באמצעות מדבקות קיר אך חוששים שהמדבקה תהרוס את הקיר? המאמר הבא הוא בשבילכם. מדבקות קיר ניתנות