גיל ההתבגרות היא תקופה לא קלה בחיים, שכן היא מלאה חוויות אך גם לא מעטים מתחים וקשיים בשל המעבר מילדות לבגרות ועיצוב האישיות. בתקופה עמוסה זו, החדר של בני הנוער הוא הפינה שלהם בעולם, בה יקדישו זמן לשבת ללמוד, לבלות עם חברים, עם בני המין השני, לרגעי השמחה והעצב, ועוד… לכן, חשוב לבני הנוער לעצב את החדר שלהם ובאמצעותו לבטא את עצמם. מדבקות קיר לנוער הן אחת האופציות המעולות לשם כך.

היתרונות של מדבקות קיר לנוער

מדבקות קיר לנוער הן פתרון לא יקר בכלל המאפשר לבני הנוער לבטא את תחושותיהם, רצונותיהם, ואת הדברים שהם אוהבים בעיצוב החדר. כמו כן, המגוון העצום של מדבקות שקיים נותן להם חירות מלאה בעיצוב ובחירת המדבקות וכמובן היכן למקם אותן, וככה ליצור את האווירה שהם רוצים בחדר. על אף שהן קרויות מדבקות קיר, ניתן להדביק אותן על כל משטח שרוצים – כך אפשר גם לעצב איתן את הארונות, הדלתות, החלונות, שולחן הכתיבה ועוד…

עוד פרט חשוב הוא הטעם האישי אשר נתון לשינויים במהלך גיל ההתבגרות, לעתים באף קיצוניות, ולא תמיד מה שבן או בת הנוער אוהבים ומתחברים אליו בגיל 12, יהיה בהכרח אותו הדבר גם בגיל 18. היתרון במדבקות קיר לנוער הוא שכפי שהן פשוטות להתקנה, כך הן גם ניתנות להסרה קלה ומהירה מבלי לפגוע בקיר או במשטח עליו הודבקו והן לא משאירות סימנים אחריהם. כלומר, יש אפשרות לתחלופה במידה והנער מעוניין לשנות את חלק מהמדבקות או את העיצוב הכולל של חדרו.

איך לבחור מדבקות קיר לנוער

לאחר בחירת הרהיטים, זה הזמן לתת לנער או הנערה המתגוררים או עתידים להתגורר בחדר לעשות את הבחירה האישית שלהם בכל הנוגע לעיצוב החדר ובתוך כך גם המדבקות. בקישוט החדר, מדבקות קיר לנוער מלוות לרוב גם בפוסטרים, מתלים, פסלונים, תמונות וכן הלאה, אך כמובן שאין זה מוריד מתרומתן לאווירה בחדר. דווקא להפך – בגלל העובדה שאינן מתקלפות או נשחקות, הן מהוות פתרון עיצובי לטווח הארוך.

מדבקות קיר לנוער פופולריות במיוחד לרוב יהיו משפטים שנותנים להם השראה, קישוטים הקשורים במוזיקה, סמלים למיניהם כמו Peace או יין-ייאנג, וכן עיטורים גדולים לקירות שלמים כמו קירות לבנים, ענפים, חוף ים, וכן הלאה. המבחר הוא עצום ויכולות העיצוב הן רבות ומגוונות – גדלים, צבעים, פונטים, מסגרות, ועוד… כפי שהוזכר קודם, מדבקות אלה לקיר הן הדרך של בני הנוער לבטא את עצמם.

חשוב לזכור כי מדבקות קיר לנוער היא הדרך המושלמת עבורם ליצור את האווירה שהם רוצים בחדר, ובמחיר מתאים לכל כיס. החדר של בני הנוער הוא מקום המפלט והבילוי שלהם, כך שהעיצוב החדש באמצעות המדבקות יכול רק להוסיף לחוויות שלהם בגיל ההתבגרות ואף להישאר איתם שנים לאחר מכן…