ילדים הם בעלי דמיון מפותח ותמיד היכן שיימצאו יהיה הרבה רעש, שמחה ותנועה. בכל הגילאים, ילדים נחשפים לכל מיני דמויות, מראות, צורות וצבעים מה שעוזר להם לפתח את הדמיון שלהם אף יותר. לחלק מהם הם נקשרים במיוחד – בין אם צבע אהוב, דמויות אליהם נקשרו, מראות מסוימים המושכים אותם וכן הלאה. לעתים, הילדים ייקחו איתם את הדמיון ואת אותם מראות אהובים וינסו לתת להם ביטוי במציאות, ומה יותר טוב מלתת להם את מה שהם מחפשים ממש מול העיניים?

 

למה מדבקות קיר מעוצבות לילדים?

כאמור, בחללים בהם שוהים ילדים, הם ירצו לתת ביטוי מוחשי לדברים שהם רואים ומדמיינים. מדבקות קיר מעוצבות לילדים הן דרך מצוינת לתת ביטוי למראות אלה, לא משנה אם אלה דמויות, כלים, נופים – הכל אפשרי! בניגוד לצביעה או ציור על קירות, זהו פיתרון מהיר ונוח ולמעשה, מדבקות שקישטו את חדרי הילדים הן פתרון נפוץ כבר הרבה שנים, עוד מהמאה הקודמת.

היום, בזכות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות, יש הרבה יותר מקום לטעם וסגנון אישי בזכות האפשרות להדפסה של מדבקות לפי בחירה או עיצוב. כמו כן, שימוש במדבקות כפי שהן מיוצרות היום מאפשר שינוי קל ומהיר ע”י הסרה יעילה וזריזה והחלפה, מה שלא התאפשר או היה קשה הרבה יותר עם מדבקות כפי שיוצרו בשנים קודמות ו/או בציור על קירות.

 

 

מה אפשר לעשות איתן?

עוד יתרון מובהק של מדבקות קיר מעוצבות לילדים הוא שניתן לקשט את כל המשטחים החלקים בבית ולא רק את הקירות, אלא גם את הרצפה, המראות, הדלתות או הארונות.46 אפשר לקשט איתן כל חלל בו נמצאים ילדים: את חדר הילדים או המשחקים או אפילו את סלון הבית – להורים אמיצים או יצירתיים במיוחד.

מדבקות קיר מעוצבות לילדים הן המילה האחרונה בעיצוב הבית והן יוסיפו צבע ושמחת חיים לחלל המקושט ובעיקר ישמחו את הילדים. יש מדבקות במגוון נושאים והן יכולות להתאים לכל גיל, מגדר או סגנון אישי. בנוסף, הן מהוות פתרון עיצובי וקל לקישוט גני ילדים, ללא הבדל בגילאים!

 

במה זה כרוך?

זהו תהליך פשוט שלא דורש ידע או ניסיון שכן המדבקות קלות ביותר ליישום והסרה. ההדבקה היא זריזה וקלה והמדבקות אינן מתקלפות או נשחקות כך שקישוט הקירות לזמן רב הוא מובטח.

גם במקרה של החלפת חללים או 35מעבר דירה אין שום בעיה: את מדבקות אלה ניתן להסיר בקלות, הן לא משאירות סימנים לאחר ההסרה ולא פוגעות בקיר.

מדבקות קיר מעוצבות לילדים אינן יקרות והן מגיעות במחירים המתאימים לכל כיס. זהו פיתרון זול שנותן מענה רחב מאוד לצרכי הילדים שלכם, כאשר במינימום מאמץ והשקעה מקבלים מקסימום שמחת חיים בדמות חללים מקושטים להנאתם האין-סופית של הילדים! את האווירה הכיפית שתיווצר בבית ירגישו כל בני המשפחה לטווח הארוך…