1. כדי שיהיה לילדים קל יותר לשמור על החדר מאורגן ומסודר – חשוב שהכל יהיה מותאם לגובה שלהם. מקומות האחסון,
    הספסלים, מתלה המעילים – ככל שהכל יהיה בגובה שלהם כך גדולים יותר הסיכויים שישתמשו בהם מדי יום ביומו.
  1. אם תמרחו נצנצים על הקירות הצבועים תתנו להם משהו קטן נוסף ומגניב שיגרום להם לזהור בחשיכה. אפשר להשתמש בנצנצים כדי לציין כוכבים או ירח או כל דבר אחר שעולה על רוחכם ומתאים לילדים, על הקירות או על התקרה – מה שירגש אותם בכל פעם מחדש כשמכבים את האורות לפני השינה.
  1. מלאו את החדר במקומות אחסון. ילדים אוהבים לאסוף דברים ותמיד יעדיפו לשמור חפצים אהובים, ציורים או פיצפקעס על פני להשליך אותם לפח. לכן, ככל שתציעו להם יותר מקומות לשמור גלויות, בובות, חפצים, ציורים, תמונות ומה לא – כך הם יוכלו ליהנות מהם שוב ושוב.
  1. תלו חוטים פשוטים לאורך הקירות או מול החלונות לתליית ציורים. כך יוכלו הילדים לתלות בעצמם את הציורים מדי יום, להחליף, לשנות, להראות ולהשוויץ. ולהבדיל מציורים על המקרר, שם הם יותר עבורנו, זה יהיה בעיקר עבורם. כמה מקסים.
  1. מדבקות קיר לילדים הן פתרון יצירתי, צבעוני ומשמח שמשדרג כל חדר ילדים. עיצוב חדרי ילדים בעזרת מדבקות יכניס מיד אופי לחלל בו הילדים מבלים את רוב השעות בהן הם בבית. יש מגוון בלתי נגמר של ציורים, איורים, צבעים, תמונות, כיתובים ומה לא, וכל מה שצריך לעשות הוא לבחור.
  1. סמנו את הגובה של הילדים על ידי מריחת צבע על הקיר. אפשר לסמן בקו, במברשת או אפילו לתת לילדים להכניס את היד לצבע (לא רעיל) ולסמן עם כף היד על הקיר את הגובה שלהם. הם ימותו על זה וזו תהיה עדות מופלאה לגדילה שלהם.
  1. כדאי להכניס סוגים שונים של תאורה לחדר הילדים, מנורות מיוחדות וצבעוניות שישמרו על העיניים של הילדים ויפיחו בהם חיים חדשים ומעניינים המותאמים במיוחד עבורם. תענוג.
  1. צבעו רהיטים יחד עם הילדים. זו דרך מעולה לעשות בונדינג על ידי פעילות משותפת שכיפית עבורם. הם גם ירגישו חיבור חזק יותר לרהיט, בטח אם הם יוכלו לסמן את הרהיט, נניח על ידי הכנסת כף ידם בתוך צבע (לא רעיל) ואז הנחת היד על הרהיט (שידה, למשל). מכיוון שבכל מקרה בתוך מספר שנים, כשיגדלו, צריך יהיה להחליף את הרהיט, אין סיבה לחשוש שהצביעה שלו הורסתאותו.

78

בסופו של דבר, אנחנו רוצים שהילדים שלנו ייהנו בחדר שלהם וירגישו שם הכי בבית שהם רק יכולים. על ידי מימוש אחד מהרעיונות האלה אפשר להפוך את החדר שלהם לבית האמיתי שלהם, ולהבטיח שיחוו בו חוויות ילדות מעצבות אותן יזכרו למשך שנים רבות.

תוכלו למצוא עוד פרטים במאמר על עיצוב חדרי ילדים

מדבקות קיר מרשמלו

 

121 - Copy